קולקציית מיתרי האהבה

לקולקציית מיתרי האהבה יש סיפור אהבה ייחודי. הכל התחיל במסע ובמטרה ליצור תכשיט יפה שיגלם אלגנטיות נצחית תוך שילוב יהלום. היה לנו חשוב לייצר את התכשיט שלדעתינו  מגיע לכל אישה. רצינו להנגיש לכן תכשיט, עשוי מזהב והיהלום.
עיצוב אחד התגלגל לעיצוב אחר ולאט לאט הגענו לתוצאה מושלמת. יצרנו את צמיד מיתרי האהבה. העיצוב המיוחד של הצמיד הופך אותו למתאים לכל פעילות יום-יומית שלך. 
מקור החוט האיכותי באיטליה. החוט חזק במיוחד ויכול לעמוד במשקל רב. מקור היהלום הינו טבעי ומאושר על פי הליך הקימברלי הבינלאומי. וכן היהלום עטוף בזהב טהור ממוחזר. 
מיום השקתו, הפך צמיד מיתרי האהבה לרב-מכר. באותה נקודה, הבנו שנגענו בלבבות רבים עם הצמיד שלנו. לכן, נתנו לו עוד צורות ועוד שמות. כמו למשל צמיד אבני הלידה על חוט. כןכן, מדובר בגרסה מתוחכמת של צמיד מיתרי האהבה שלנו.  
תחילה, הושק הצמיד בצבע אדום בלבד, היום הצמיד זמין בשמונה צבעים שונים. כך שכל אחת יכולה להתאים את הצבע של הצמיד לאנרגיה המיוחדת והפנימית שלכן. 
יהלום, חברו הטוב ביותר של האישה, מסמל גם את אבן הנצח. ולדעתינו מדובר במתנה המושלמת להביע אהבה נצחית כלפי האנשים ששוכנים אצליכם עמוק בלב.